Jesteśmy już po półmetku naszego projektu w 2016 roku.

Jeździmy z Agatką, Markiem i Maxem po całej Wielkopolsce, gdzie spotykamy się z przedszkolakami i uczniami podstawówek, rozmawiając o inności w otoczeniu rówieśników, jednocześnie promując pozytywne postawy wobec osób z niepełnosprawnościami. Warsztaty są dla nas wspaniałym przeżyciem i doświadczeniem – także dla Julianny Dorosz i Michała Kocurka, aktorów współpracujących z nami podczas tegorocznego projektu.

Poza warsztatami dla maluchów spotykamy się także z młodzieżą z wielkopolskich gimnazjów, gdzie głównym motywem realizowanych działań jest EMPATIA. Bez niej trudno mówić o włączeniu społecznym osób z niepełnosprawnościami.

Na podsumowanie projektu nadejdzie czas po jego zakończeniu – tymczasem zachęcamy do śledzenia naszych działań w portalach społecznościowych, głównie na FACEBOOKU, ale także w popularnym FLICKR (tutaj znajduje się nasza galeria zdjęć).

Mamy dla Was niespodziankę – już niedługo, wydana w ramach projektu książka Maliny Prześlugi, z rysunkami Sławka Nitschke, pt: „Szkoła Potworów im. Doktora Wiktora Frankensteina” trafi do szkół w całej Wielkopolsce.

Jednak już teraz możecie pobrać wersję elektroniczną (pdf), wprost na swoje komputery! Wystarczy kliknąć na poniższą okładkę 🙂

okladka